Login

Importuotojo valdymo moduliai

Apžvalga

Transporto priemonių platintojai, importuotojai ir eksportuotojai veikia nuolat besikeičiančioje ir konkurencingoje rinkoje, tad turi labiau nei kada nors anksčiau  pasitikėti savo informacinių technologijų partneriais, kad palaikytų našumą ir padidintų verslo pelną. CDK Global jau daugiau nei 30 metų teikia lanksčius sprendimus, pasižyminčius gausiomis funkcinėmis galimybėmis, specialiai sukurtomis šiam verslo sektoriui.

CDK Global turi darbo patirties su gamintojais ir platintojais, atstovaujančiais stambiausius ir profesionaliausius pasaulinius prekės ženklus, daugiau kaip 25 šalyse. „AutoMaster Importer Management System“ (IMS) yra pritaikoma gamintojų ir didelių bei mažų dukterinių įmonių, privačių platintojų ar įmonių grupių poreikiams.

„AutoMaster Importer Management System“ palaiko įvairiapusį verslą - įskaitant keleivinių automobilių, komercinių ir žemės ūkiui skirtų transporto priemonių, laivų ir motociklų prekybą.

Jeigu norite gauti išsamesnės informacijos apie CDK Global IMS arba norite aptarti konkrečius reikalavimus, susisiekite su CDK Global:dsi_imsinfo@cdk.com

  • Tvarkykite verslą dar efektyviau – su DMS integracija arba internetiniu prekybos atstovo portalu lengvai ir greitai pateikite bei sekite transporto priemonės užsakymus, tvarkykite paslaugų sutartis ir  garantijų paraiškas.
  • Pagerinkite tiekimo grandinės valdymą – tiekimo grandinėje matykite tiesioginį transporto priemonių srautą ir prekių atsargas.
  • Pagerinkite garantijų tvarkymo valdymą – modernizuokite internetinį garantijų paraiškų tvarkymo procesą naudodami internetinę paraiškų tikrinimo sistemą, dalių garantijų tvarkymą ir užtikrinkite griežtesnį paraiškų valdymą, kad sumažintumėte išlaidas ir sutaupytumėte laiko.
  • Pagerinkite savo sprendimus – turėkite lengvą prieigą prie informacijos ir pagrindinių efektyvumo rodiklių.
  • Padidinkite našumą – geriau valdydami verslą sumažinkite darbo krūvį.
  • DMS integracija – integruotais ir modernizuotais procesais padidinkite veiklos našumą.

 

Modulinė sistema
„AutoMaster Importer Management System“ (IMS) – modulinis sprendimas, kuris yra visiškai integruojamas į „AutoMaster Dealer Management System“ (DMS).

Transporto priemonių importuotojo logistika (VIL)
Transporto priemonių importuotojo logistikos (VIL) modulis yra skirtas transporto priemonių valdymo, užsakymų ir logistinių duomenų valdymui. Jis suteikia galimybę dalintis informacija tarp prekybos atstovo, importuotojo ir gamyklos, kartu su prieiga prie trečiųjų šalių ir valdžios institucijų.

Garantija (VIW) 
Garantijos (VIW) modulis yra sukurtas prekybos atstovo, importuotojo ir gamyklos bendravimui, siekiant užtikrinti vieno ar kelių reikalavimų laikymąsi. VIW apima interneto funkcines galimybes, leidžiančias suteikti pagalbą smulkesniems prekybos atstovams arba susisiekti su dirbtuvėmis jų garantinių įsipareigojimų metu. Modulis gali būti naudojamas kartu su kitomis trečiųjų šalių prekybos atstovų valdymo sistemomis.

DPA - dalių logistika
DPA modulis padeda palaikyti dalių pardavimo ir užsakymo procesus tarp prekybos atstovo, importuotojo ir gamyklos. Užsakymai gali būti priimti rankiniu arba automatiniu būdu pagal „AutoMaster“ prekių atsargų valdymo rodiklius, taip pat, jeigu reikia, gali būti taikoma ABC analizė.

Šalies duomenų bazė (NWD)
Visos šalies duomenų bazė leidžia bendrinti didelį duomenų kiekį. Modulis sukurtas didelėms prekybos atstovų grupėms ir kelių vietovių prekybos atstovams, kurie turi tam tikrus reikalavimus prieigai prie tokios informacijos kaip paslaugų istorija, dalių asortimentas, tiekėjai ir kt.

Transporto priemonės importuotojo paslaugų sutartis (VIS)
VIS modulis teikia integruotas funkcines galimybes importuotojo paslaugų sutarčių palaikymui ir prekybos atstovybei bei importuotojui pateikia didelį kiekį susijusių duomenų, tokių kaip paslaugų sąskaitos faktūros iš DMS į IMS (pvz., garantijos paraiškos) ir transporto priemonių garantijos informacija.

Gamyklos integracija
„AutoMaster“ IMS įtraukia išplėstas gamyklos sąsajas ir palaiko elektroninį sisteminimą, sąskaitas faktūras, transporto priemonių ir dalių bendruosius duomenis bei garantijų paraiškų tvarkymą.

Internetinis platintojas ir prekybos atstovo portalas
Internetinis portalas realiu laiku platintojams ir prekybos atstovams teikia dalių kainos nustatymo paslaugas, taip pat galimybę įsigyti, užsisakyti ir sekti transporto priemonių prekes, garantijos tvarkymą ir valdymą.
*Atminkite: minėtos specifikacijos ir paslaugos gali skirtis priklausomai nuo programinės įrangos versijos ir rinkos pasiekiamumo.

Further Information Request