Login

„Business Intelligence“

Jūsų kasdieninės analizės ataskaita

Ar Jūs pasiruošęs:

  • Priimti geresnius sprendimus ir taip prisidėti prie savo verslo augimo?
  • Randant ir pašalinant neefektyvias sritis sumažinti darbo išlaidas?
  • Akimirksniu, net savo mobiliajame telefone, matyti prekybos atstovybės bendrą vaizdą?

Visa tai Jums padės pasiekti „CDK Global Business Intelligence“. Jūsų kasdieniai duomenys bus pateikiami lengvai suprantama grafika: pardavimų skaičiai, pelnas, darbo išlaidos, transporto priemonių apyvarta ir dar daugiau.

„Business Intelligence“ duomenis gauna tiesiai iš Jūsų „Dealer Management System“, todėl visada žinosite naujausius skaičius. Duomenys pateikiami  vaizdiniu būdu, todėl Jūsų pardavimų komanda, paslaugų direktorius ir kiti vadovai gali tiksliai žinoti, kaip sekasi jų komandoms.

Kartu su rytine kava gaukite visą analizės ataskaitą, kuri parodys, kuri sritis Jums sekasi geriausiai ir į kurią reikia atkreipti daugiau dėmesio.

Matykite viską

„Business Intelligence“ Jūsų kasdienines operacijas padaro suprantamas. Patogiomis vartotojui lentelėmis, grafikais ir skalėmis pateikiamas bendras vaizdas. Raudonos ir žalios spalvos, į viršų kylančios ir į apačią besileidžiančios rodyklės vaizduoja stipriąsias ir silpnąsias sritis. Kiekvieną dieną matysite vykstantį progresą.

Gilinkitės dar labiau

Business Intelligence

Kai norėsite į viską įsigilinti dar labiau, „Business Intelligence“ pateiks reikiamus duomenis. Pateikiama išsami finansų, paslaugų, pardavimų, dalių ir CRM analizė, kad pamatytumėte savo verslo nematomas puses.

Business Intelligence

Ar pagalvojate kuris Jūsų paslaugų technikas dirba didžiausiu pajėgumu? „Business Intelligence“ Jums tai parodys. Jūsų paslaugų vadovas matys, kuria linkme dirba komanda ir padarys atitinkamus pakeitimus. Jūsų pardavimų komandai bus paprasčiau atskirti geriausius klientus ir atitinkamai su jais bendrauti.

Sutaupykite laiko

Mieliau norėtumėte, kad Jūsų personalas savo laiką išnaudotų skaičiavimams ar automobilių pardavimui? „Business Intelligence“ pasirūpina visų Jūsų prekybos atstovybių informacijos rinkimu ir sisteminimu, todėl komanda gali susitelkti į savo darbus.  Sutaupote laiko ir galite visą dėmesį skirti kitai veiklai.

Dirbkite sumaniau

Tikras Jūsų duomenų grafinis pateikimas -- ne tik skaičių grupėmis -- padeda aptikti kryptis ir faktus, kurių įprastai nepastebėtumėte. Galite padaryti lemtingas strateginių sprendimų įžvalgas, kurios skatins  Jūsų verslo tobulėjimą. Šiuolaikinėje konkurencingoje ekonomikoje toks posūkis gali viską pakeisti.

Sužinokite daugiau

„CDK Global Business Intelligence“ sistema yra sukurta aukštų ir vidutinio rango vadovų bet kokio verslo apimties naudojimui. Ji apima atskiras sritis:

  • Pardavimus;
  • Paslaugas;
  • Dalis;
  • Finansus;
  • CRM.

Taip pat pateikiama detali visų skyrių verslo principų apžvalga. 
„Business Intelligence“ yra vienintelė sistema, kuri yra tiesiogiai susiejama su „AutoMaster Dealer Management System“ (DMS). Jos sukurtos dirbti kartu – Jums ir Jūsų verslui.

Sužinokite daugiau

Further Information Request