Login

AutoMaster

Patenkinti prekybos atstovai sutinka: „AutoMaster“ padeda stiprinti klientų lojalumą

Sėkmingos prekybos paslaptis yra paprasta: pelnykite klientų palankumą ir jie sugrįš vėl, tuomet nuo kiekvieno sandorio pelnysite tokią dalį, kokios iš tiesų esate verti.

CDK Global „AutoMaster“ programa padeda stiprinti ryšį su klientu kiekviename Jūsų kartu nueito kelio etape: pradedant paieškas ir pirkimo metu, kreipiantis dėl techninio aptarnavimo, papildomų paslaugų ar autodetalių, galiausiai – įsigyjant naują automobilį. „AutoMaster“suteikia Jums galimybę valdyti situaciją ir kiekviename žingsnyje sukuria Jums didžiausią naudą.

CDK Global – Jūsų technologinis partneris

Kad būtumėte geriausi, naudokite geriausią. CDK Global yra mažmeninės automobilių prekybos technologijų ir verslo sprendimų lyderis, „AutoMaster“ yra rinkoje pirmaujanti „Dealer Management System“ (DMS). Tai geriausias būdas užsidirbti daugiau ir aplenkti konkurentus.

Pagalba visai komandai

„AutoMaster“ padeda visoms Jūsų verslo sritims:

Rinkodara

Geriau pažinodami klientus pasieksite geresnių rezultatų.

Sužinokite daugiau

Pardavimai

Aiškiai matykite viso proceso eigą, kad galėtumėte padidinti našumą ir pardavimų skaičių.

Sužinokite daugiau

Paslaugos po pardavimo

Išmaniau panaudodami savo darbo jėgą užsidirbkite daugiau.

Sužinokite daugiau

Dalys

Pagerinkite asortimentą, pardavimų sekimą ir veikimo būdus.

Sužinokite daugiau

Valdymas

Naudokite realaus laiko duomenis, kad kasdien priimtumėte geriausius sprendimus.

Sužinokite daugiau

Visi Jums reikalingi įrankiai

„AutoMaster“ turi visus Jums reikalingus įrankius, kad galėtumėte padidinti pelną, produktyvumą, sumažinti išlaidas ir padidinti klientų pasitenkinimą kiekvienoje Jūsų verslo srityje. Tai sukomplektuotas programinės įrangos paketas, kuris padės Jūsų verslui pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Pritaikoma Jūsų poreikiams

„AutoMaster“ yra lankstus ir lengvai pritaikomas Jūsų poreikiams. Jis palaiko bet kurios prekybos atstovybės kasdienius darbus, nuo vienos svetainės iki didžiausių kelių svetainių franšizių  operacijų atlikimo. „AutoMaster“ sklandžiai veikia su visomis pagrindinėmis gamintojų ir modelių sistemomis.

Pasaulinis ir vietinis

CDK Global supranta, su kokiais iššūkiais Jums tenka susidurti. Mes esame vienintelis pasaulinis DMS partneris su visame pasaulyje įgyta patirtimi automobilių srityje bei žiniomis apie vietinę rinką Jūsų verslui palaikyti.

Further Information Request