Login

„AutoMaster“ rinkodara

MarketingGeresnis bendravimas didesniems pardavimams

„AutoMaster“ santykių su klientais valdymo modulis yra sukomplektuotas rinkodaros priemonių rinkinys. Iš savo kampanijos gausite daugiau bei daugiau sužinosite apie savo potencialius klientus, kontaktus ir pardavimus.

Pažinkite savo klientus

Vienoje vietoje turėdami visą informaciją apie kiekvieną klientą ir transporto priemonę, galėsite juos aptarnauti geriau ir parduoti daug greičiau. „AutoMaster“ klientus leidžia sugrupuoti pagal tipus, pavyzdžiui visus, kurie turi tam tikrą modelį, arba laiku nesumokėjo už paslaugas. Mūsų paprasta tyrimo priemonė rodo kiekvieno kliento atnešamą tikrąją įplaukų vertę.

Būkite organizuoti

„AutoMaster Salesman Desktop“ užfiksuoja ir išanalizuoja klientų ir potencialių klientų duomenis. Nustatykite savo darbalaukį, kad rodytų Jums aktualią informaciją: klientų skambučius, el. laiškus ir susitikimus, komandos užduotis ir tolesnę veiklą. „AutoMaster“ seka ir tai, kokiu būdu kiekvienas klientas nori, kad su juo būtų susisiekta: el. paštu, laiškais, faksu ar žinute.

Nustatykite automatinius tolimesnės veiklos žingsnius, kad uždirbtumėte daugiau

Didinkite pardavimus ir auginkite klientų pasitikėjimą naudodami automatinius tolimesnės veiklos nustatymus įplaukų sekimui arba kasdieniams darbams, tokiems kaip paslaugų priminimai. „AutoMaster“ taip pat turi integruotą nusiskundimų apdorojimo programą, padedančią didinti veiklos efektyvumą ir klientų pasitenkinimą.

„AutoMaster“ santykių su klientais valdymas

„Salesperson Desktop“ renka duomenis, registruoja bandomuosius važiavimus, pasiūlymus, užsakymus ir skambučius po pardavimo, kad pardavėjai apie savo klientus žinotų viską.

„Advanced Lead Management“* duomenų apdorojimas ir pranešimas. Teikia išsamią informaciją apie kiekvieno potencialaus kliento būklę, tai aiškiai rodoma informacinėse diagramose.

„CRM Campaign Management“ leidžia rinkodaros arba pardavimų skyriui sukurti tikslines grupes, seka atsakymų greitį ir išmatuoja kampanijų aktyvumą, įskaitant net užsakytus bandomuosius važiavimus, pateiktus pasiūlymus ir priimtus sėkmingus užsakymus.

Tikslinės grupės lengvai sukuriamos iš „AutoMaster“ klientų ir transporto priemonių duomenų bazės. Pavyzdžiui, galite sukurti klientų tikslines grupes tų klientų, kurie praleido susitikimus dėl paslaugų, arba tų,  kuriems greitai baigsis nuomos terminas.

Lojalumo programos Jūsų klientams leidžia jaustis ypatingiems. Lengviau išlaikyti gerus klientus nei surasti naujų, todėl „AutoMaster“ padeda išsiuntinėti priminimus apie paslaugas ir garantijas kartu su svarbiais pasveikinimo ir padėkojimo pranešimais.

Kontaktų valdymas užtikrina, kad turite naujausius ir tiksliausius klientų ir potencialių klientų duomenis, todėl kiekviena kampanija išnaudoja visą savo potencialą.

Pasikartojantys klientai – tai greitas būdas Jūsų duomenų bazėje aptikti ir sujungti pasikartojimus.

Skundų valdymas – „AutoMaster“ santykių su klientais valdymo programa užregistruoja visus klientų skundus, todėl visa Jūsų komanda gali juos matyti ir greitai bei veiksmingai atsakyti.

*Šiai funkcijai reikia atskiros licencijos.

Further Information Request