Login

„AutoMaster“ paslaugos po pardavimo

AftersalesProduktyvesnės dirbtuvės

Jūsų dirbtuvės dirbs didžiausiu gamybiniu pajėgumu (ir pelningumu), kai naudojant „AutoMaster“ paskirstysite darbus ir technikus. Galėsite visiškai kontroliuoti ir realiu laiku matyti kasdienines operacijas ir ilgalaikes tendencijas.

Padidinkite gamybinį pajėgumą

Su iš anksto nurodytais pakeitimo moduliais apskaičiuokite savo paslaugų gamybinį pajėgumą ir įgūdžius. Greitai užsakysite naujus darbus, todėl galėsite daugiau laiko skirti kiekvienam klientui. Mūsų visapusiška atostogų ir nebuvimo darbe planavimo priemonė apsaugo nuo pakartotinio užsakymo klaidų.

Kontroliuokite techniko laiką

Iš savo komandos gaukite geriausius rezultatus: kontroliuokite ir tvarkykite visus remonto darbų užsakymus, technikų darbą ir neišnaudotą pajėgumą.

 • Padidinkite dirbtuvių našumą su realaus laiko vaizdinio pranešimo įrankiais. Akimirksniu matykite neįvykusius arba atidėtus remonto darbus: jie bus pažymėti spalvotai;
 • Naudodami „AutoMaster“ elektroninę „Vehicle Health Check“ (VHC) sistemą (galima įsigyti atskirai), matysite naujus skubius ir neskubius darbus;
 • Pagrindinio efektyvumo indikatoriaus (KPI) grafiniais pranešimais patikrinkite produktyvumą ir darbo atlikimo  greitį filtruodami duomenis pagal technikus, komandas ar vietą;
 • Akimirksniu žinute informuokite klientus apie sutvarkytą transporto priemonę.
VHC

VHC

„Vehicle Health Check“ (VHC) yra paslaugos pranešimo įrankis, kuris veikia kartu su „AutoMaster“ paslaugų po pardavimo moduliu ir leidžia padidinti paslaugų pardavimo pajamas. Kai konsultantai apžiūros metu aptinka skubų arba rekomenduojamą darbą, jis užregistruojamas  mobiliajame įrenginyje. Tuomet darbas tiesiogiai pridedamas prie DMS remonto darbų užsakymo tolesniam susisiekimui su klientu.

VHC yra:

 • Paprasta. Konsultantai planšetiniu kompiuteriu ar kitu mobiliuoju įrenginiu pasižymi remonto darbus, kuriuos būtina atlikti.
 • Produktyvu. Į VHC yra integruotas „AutoMaster“, todėl būtini remonto darbai yra automatiškai pridedami prie užsakytų darbų ir taip paruošiami tolesnei veiklai.
 • Veiksminga. Identifikuodami ir atlikdami skubius remonto darbus, kol transporto priemonė dar yra parduotuvėje, padidinkite savo paslaugų po pardavimo pajamas.
 • Patikima. Ištikimi klientai džiaugiasi, kad gali būti ramūs, jog jiems bus suteikta tinkama eksploatuoti transporto priemonė.

Internetinės paslaugos

Internetinių paslaugų užsakymai

Klientai, kurie yra įpratę užsisakyti skrydžius ir apsilankymus restorane internetu, apsidžiaugs galėdami tuo pačiu būdu užsisakyti ir transporto priemonės paslaugą. „AutoMaster“ internetinė paslauga tai leidžia padaryti.
Internetinė paslauga patalpinama tiesiogiai Jūsų prekybos atstovybės internetinėje svetainėje, todėl klientai visą procesą gali atlikti viename ekrane.
Pagrindiniai paslaugos privalumai:

 • Greitai ir lengvai įdiegiama;
 • Klientams skirta 24 valandų realaus laiko prieiga, su paryškintomis anksčiausiai galimomis paslaugų atlikimo datomis;
 • Dirbtuvių vadovai gauna automatinius užsakymo priminimus, o klientai priminimus gauna el. laišku, žinute arba telefonu;
 • Puslapyje pateiktas pasiūlymų komplektas ir reklamos leidžia padidinti įplaukas;
 • Klientų patogumui gali būti pridėtos kelios dirbtuvių vietos;
 • Sujungiama su „AutoMaster“ pranešimų ir skambučių centro moduliais*.

*Pranešimų ir skambučių centrui reikalingos atskiros licencijos.

Pakaitinių automobilių valdymas

Pakaitinių automobilių valdymo modulis palengvina pakaitinių automobilių parko tvarkymą. Tuo pačiu metu, kai užsisakote techniko paslaugas, užsisakykite ir pakaitinį automobilį, kiekvienos galimos transporto priemonės laiko intervalas yra aiškiai matomas. Įtrauktos visos priežiūros funkcijos, todėl visas Jūsų parkas bus panaudojamas didžiausiu pajėgumu.

„Tyre Hotel“

Klientai nemėgsta sezoninių padangų keitimo ir laisvos vietos ieškojimo garaže jų patalpinimui. Su „AutoMaster Tyre Hotel“ išlaisvinkite juos nuo šių rūpesčių ir pasitikite sugrįžtančius į Jūsų paslaugų centrą. „Tyre Hotel“ Jūsų turimą kliento informaciją naudoja sutarties sudarymui, įrašų sukūrimui, etikečių spausdinimui bei pradinio pardavimo metu naujiems automobilių pirkėjams siūlo padangų saugojimo paslaugas. *

Further Information Request