Login

Privatumo politika

„CDK Global Dealer Services Finland Oy“ ir jos dukterinės įmonės (kartu vykdo veiklą kaip „CDK Global International“) („mes“ arba „CDK Global“) yra įsipareigojusios saugoti ir gerbti Jūsų privatumą.
Šis pareiškimas paaiškina, kokiais būdais galime tiesiogiai ar naudojantis svetaine ir HTML el. paštu kaupti ir naudoti Jūsų mums pateiktą asmeninę informaciją. CDK Global sudaro įvairūs juridiniai subjektai, kurie veikia skirtingose šalyse. Šie subjektai yra kontroliuojami vieno subjekto – „Automatic Data Processing, Inc“. Kai svetainėje pateikiate informaciją, ją kaip visumą pateikiate ir CDK Global, todėl turėtumėte žinoti, kad ji gali būti kaupiama ir pasiekiama tose šalyse, kuriose įstatymai numato įvairaus masto asmeninių duomenų apsaugą, ne visada atitinkančią Jūsų šalies apsaugos lygį.
1998 m. išleisto duomenų apsaugos įstatymo („Įstatymas“) tikslais, duomenis kontroliuoja „CDK Global UK Limited“, Cygnet Way, Charnham Park, Hungerford, Berkshire, RG17 0YL, Anglija.

Kas yra laikoma asmenine informacija?

„Asmeninė informacija“ – Jus identifikuojanti informacija, tokia kaip Jūsų vardas, adresas, el. pašto adresas, vartotojo identifikavimo numeris, kredito kortelės numeris, socialinio draudimo numeris ir kt.

Kaip informacija yra kaupiama, naudojama ir atskleidžiama?

Mes nekaupiame asmeninės informacijos – įskaitant Jūsų el. pašto adresą, nebent pirma to paprašytumėme. Kai kuriose mūsų svetainėse mes prašome, kad Jūs savanoriškai pateiktumėte tokią informaciją kaip Jūsų el. pašto adresas, gatvės adresas, telefono numeris ar kitą informaciją tam, kad mes galėtumėme pagerinti Jūsų lankymąsi svetainėje arba po to su Jumis susisiekti. Bet kokios informacijos pateikimas priklauso tik nuo Jūsų.
Jeigu savanoriškai pateikiate informaciją, sutinkate, kad Jūsų asmeninė informacija bus kaupiama ir naudojama kaip aprašyta privatumo politikoje. Kai kuriomis aplinkybėmis CDK Global gali dalintis Jūsų savanoriškai pateikta informacija su patikimais verslo partneriais. Mes niekam neparduosime ir neperduosime svetainėje surinktos asmeninės informacijos. CDK Global taip pat gali pateikti sukauptus statistinius duomenis apie mūsų svetainės lankytojus, pvz., jų kiekį, srautą ir kitą su svetaine susijusią informaciją patikimiems trečiųjų šalių tiekėjams, tačiau į šią statistiką nebus įtraukta asmeninė informacija. CDK Global taip pat gali atskleisti informaciją, jeigu mūsų nuomone tai reikalinga padaryti, kad: (a) paklustume teisiniams reikalavimams arba laikytumėmės teisinių nutarimų; (b) apsaugotume ir apgintume mūsų nuosavybę; (c) vykdytume svetainės naudojimosi sąlygas; arba (d) apsaugotume mūsų vartotojų ar kitų asmenų interesus.
Jūsų duomenys gali būti perkelti ir saugomi už Europos ekonominės erdvės („EEA“) ribų. Jie taip pat gali būti apdoroti už EEA ribų dirbančių darbuotojų, kurie dirba mums arba vienam iš mūsų tiekėjų. Tokie darbuotojai gali būti atsakingi už (be kitų dalykų) Jūsų užsakymo įvykdymą, apmokėjimo informacijos apdorojimą ir pagalbinių paslaugų tiekimą. Pateikdami savo asmeninius duomenis sutinkate su šiuo perkėlimu, laikymu ir apdorojimu. Mes imsimės visų reikiamų priemonių, kad pagal šią privatumo politiką užtikrintumėme Jūsų duomenų saugumą.

Slapukai

Kas yra slapukai ir kaip jie naudojami?

CDK Global svetainė naudoja įprastą technologiją, kuri vadinasi „slapukai“, kad galėtų kaupti informaciją apie mūsų svetainės naudojimą. Slapukai buvo sukurti padėti svetainės operatoriui nustatyti, ar tam tikras vartotojas apsilankė svetainėje anksčiau, ir išsaugoti bei prisiminti pasirinkimus, kurie buvo padaryti vartotojui naršant svetainėje. 
Slapukai yra trumpos tekstinės eilutės, kurias svetainė gali nusiųsti į Jūsų naršyklę. Slapukai iš Jūsų standžiojo disko negali nuskaityti jokių kitų duomenų ar išgauti el. pašto adreso. Jeigu tiesiog naršote CDK Global informacinėje svetainėje, slapukai gali būti naudojami Jūsų naršyklei atpažinti.

Taip pat galime pasinaudoti atminties slapukais, kad padėtumėme nustatyti kai kurių CDK Global programų vartotojus. Jeigu esate registruotas svetainės vartotojas, CDK Global klientams teikiantis paslaugas (ir turite vartotojo identifikavimo numerį bei slaptažodį), slapukus galime naudoti asmeninės informacijos pateikimui pagal svetainės naudojimosi metu nurodytus pasirinkimus.
Nors turite galimybę keisti savo naršyklės nustatymus, kad galėtumėte priimti slapukus arba jų atsisakyti, atminkite, kad kai slapukas yra išsiunčiamas arba visų jų yra atsisakoma, gali būti neįmanoma naudotis CDK Global paslaugomis, kurioms reikalinga registracija.

Daugiau informacijos

Dauguma internetinių naršyklių, pasirinkus naršyklės nustatymus, leidžia kontroliuoti daugumą slapukų. Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, įskaitant informaciją, kokie slapukai buvo nustatyti ir kaip juos valdyti bei ištrinti, apsilankykite www.aboutcookies.org arba www.allaboutcookies.org.
Toliau pateikiami skirtingų tipų slapukai, kuriuos savo tikslui naudoja CDK Global svetainės.

„Google Analytics“

Slapuko pavadinimas  _utma _utmb _utmc _utmz

Tikslas

Šie slapukai yra naudojami informacijos apie lankytojų naudojimąsi mūsų svetaine rinkimui, kuriuos mes naudojame svetainės tobulinimui. Slapukai renka informaciją anonimiškai, įskaitant svetainėje apsilankiusių vartotojų skaičių, jų patekimą į svetainę ir jų aplankytus puslapius.

Daugiau informacijos

Spustelėkite čia, kad susipažintumėte su „Google” privatumo politika.
Norėdami atsisakyti „Google Analytics“ sekimo visose svetainėse, apsilankykite http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Rinkodaros slapukas

Slapuko pavadinimas: „ELOQUA“

Tikslas

Kai pirmą kartą apsilankote svetainėje, kuri naudoja „Eloqua“ sistemą, Jūsų naršyklėje yra patalpinamas trečiosios šalies slapukas iš eloqua.com. Šis slapukas yra naudojamas sesijos metu Jūsų aplankomų puslapių sekimui. Nors slapukas yra naudojamas daugelyje svetainių, mūsų svetainėje renkama informacija yra matoma tik CDK Global, ja nėra dalijamasi su kitomis trečiosiomis šalimis įskaitant „Eloqua“ ar kitais „Eloqua“ sistemos naudotojais.
Šis slapukas nerenka jokios asmeninės informacijos apie Jus, tačiau jeigu mūsų svetainėje pasirinksite užpildyti tam tikrą formą, tuomet Jūsų asmeninę informaciją nukreipsime į su Jūsų naršyklėje esančio „Eloqua“ slapuku susijusią naršymo informaciją. 
Šią informaciją naudosime mūsų paslaugų gerinimui, tokių kaip susisiekimo su Jumis būdo parinkimui (su Jūsų pritarimu) ir mūsų bendravimo turinio pritaikymui, kuris apimtų Jus dominančią informaciją, kurią radote mūsų internetiniuose puslapiuose arba pasiūlymų ar reklamų, kurios, mūsų manymu, gali Jus sudominti ir pagerinti Jūsų poreikių tenkinimą, parinkimui.

Kaip mes apsaugome Jūsų informaciją?

Mes itin rūpinamės Jūsų asmeninės informacijos apsauga. Tai apima įprastų metodų naudojimą, pvz., užkardas, kodavimą, įsibrovimo aptikimą ir svetainės valdymą. Deja, joks duomenų perdavimas internete negali būti laikomas 100% saugus. Siekdami apsaugoti Jūsų asmeninę informaciją, mes negalime užtikrinti ar garantuoti visos Jūsų mums siunčiamos ar iš mūsų gaunamos informacijos saugumo. Tai ypač aktualu informacijai, kurią mums siunčiate el. paštu. Mes negalime apsaugoti el. paštu siunčiamos informacijos, kol ji mus pasiekia. Tik gavę Jūsų persiųstus duomenis stengsimės kuo geriau užtikrinti jų saugumą mūsų serveriuose. 

Iš vidaus ribojame darbuotojų, kuriems reikalinga prieiga prie informacijos, kad galėtų atlikti savo darbą, prisijungimą prie Jūsų asmeninės informacijos. Šių darbuotojų skaičius yra ribotas ir jie yra įsipareigoję laikytis mūsų privatumo politikos. 

Apsaugos programos yra nuolat peržiūrimos.

Kaip Jūs galite prisidėti prie informacijos apsaugojimo?

Jeigu naudojatės CDK Global svetaine, kurioje užsiregistravote ir pasirinkote slaptažodį, rekomenduojame niekam jo neatskleisti. Mes niekada nesiteirausime Jūsų slaptažodžio telefoniniu skambučiu arba el. laišku. Taip pat baigę darbą nepamirškite išsiregistruoti iš svetainės ir uždaryti savo naršyklės lango. Tai reikalinga tam, kad būtų užtikrinama, kad pašaliniai asmenys negalėtų prisijungti prie Jūsų asmeninės informacijos ir susirašinėjimų, jeigu jie turi prieigą prie to paties kompiuterio.

Kitos svetainės

CDK Global svetainėse gali būti nuorodų į kitas (įskaitant mūsų verslo partnerių) svetaines. Nors siekiame nurodyti tik tas svetaines, kurios palaiko mūsų aukštus standartus ir gerbia privatumą, mes neatsakome už kitų svetainių privatumo taisykles.

CDK Global duomenų naudojimas

Pagal įstatymą Jūs turite teisę turėti prieigą prie apie Jus pateiktos informacijos. Bet kurios prieigos prašymui gali būti taikomas 10 svarų vertės mokestis, kuris padengtų mūsų išlaidas, patirtas suteikiant mūsų turimą informaciją apie Jus.
Jeigu turite su privatumo politika susijusių klausimų, norite pasinaudoti teise peržiūrėti mūsų turimos informacijos apie Jus kopiją, norite, kad mes pakeistumėme Jūsų asmeninės informacijos naudojimo būdą arba manote, kad turima informacija apie Jus turi būti pakeista, parašykite laišką el. paštu dsi_privacy@cdk.com.

„CDK Global Finland“,
Pakkalankuja 6
01510 Vantaa
Suomija