Login

Informacija apie įmonę

„CDK Global“ keičia būdus, kuriais visame pasaulyje tiekiami į rinką, parduodami ir aptarnaujami automobiliai, sunkvežimiai ir visų rūšių transporto priemonės.

Mūsų istorija prasideda 1972 metais, kai „ADP Dealer Services“ pirmąkart pasiūlė atsiskaitymų ir inventorizavimo paslaugas automobilių pardavėjams. ADP įkūrėjai turėjo naujoviško verslo viziją, siekdami:

  • padėti pardavėjams pelningiau parduoti transporto priemones, dalis ir technines paslaugas,
  • pateikti veiksmingus ir lengvai įgyvendinamus atitinkamo lygio sprendimus,
  • padėti užmegzti ilgalaikius pardavėjų ir jų klientų ryšius.

Ši vizija buvo įgyvendinta. Per 40 metų laikotarpį „ADP Dealer Services“ suklestėjo, nes iš pradžių šimtai, o po to tūkstančiai pardavėjų atrado kompiuterinės vadybos ir klientų aptarnavimo galią. Dėl šios sėkmės „ADP Dealer Services“ galėjo įsigyti keletą panašią veiklą atliekančių kompanijų, kurios padėjo mums dar geriau tenkinti pardavėjų poreikius. 2014 m. mūsų įmonė išaugo taip, kad galėjo atsiskirti ir tapti atskiru prekės ženklu – „CDK Global“.

Šis pavadinimas atspindi mūsų komandos istoriją ir stipriąsias puses.  „C“ reiškia „Cobalt“ – skaitmeninius novatorius, 2010 m. sukūrusius naujuosius mūsų rinkodaros ir pardavėjų svetainės veiklos aspektus.  „D“ reiškia „Dealer Services“ ir 40 metų patirtį, sudarančią tvirtą mūsų verslo pagrindą. „K“ reiškia „Kerridge“ – kompiuterinių paslaugų ir duomenų firmą, 2005 m. išplėtusią mūsų galimybes ir veiklą pasaulyje.

Mūsų nuolatinė misija yra suteikti savo pardavėjams ir automobilių gamintojams įžvalgos ir sprendimų, kurių reikia toliau plėtojant verslą. Neseniai mums panešėte, jog norite, kad mūsų sprendimai būtų labiau vientisi ir kad toliau mažintume mūsų vidinę atskirtį. Šis pavadinimas įkūnija viziją padaryti būtent tai.  

Taip pat tikriausiai Jums aišku, kodėl buvo sukurtas būtent toks logotipas. Šviesoforas su degančia žalia šviesa yra visuotinai atpažįstamas mūsų pramonės simbolis. Šis paprastas, pažangus, veiksmingas simbolis reiškia įsipareigojimą pažangai ir nuolatiniam judėjimui į priekį, taip pat optimizmą ir galimybes.

Šiandien „CDK Global“ aptarnauja 26 000 automobilių, sunkvežimių, motociklų, vandens ir sunkiosios technikos prekybos vietų daugiau kaip 100 šalių šešiuose žemynuose. (Mes dar nepasiekėme Antarktidos, bet po kelerių metų – galbūt...)  Galite mumis pasikliauti pristatydami technologijas ir paslaugas, kurios padės Jums sėkmingai vairuoti Jūsų verslą šviesaus horizonto link.

Gyvenimas ir verslas yra kelionė. „CDK Global“ – Jūsų ateities technologijų partneris.


ADP Dealer Services Finland Oy
Y-tunnus: 1844392-6
VAT-tunnus FI18443926
Osoite:
Pakkalankuja 6, 01510 Vantaa