Login

Partneriai visame pasaulyje

CDK Global turi įgiję profesionalių partnerių tinklą visame pasaulyje.
CDK Global pasirenka savo partnerius itin rūpestingai. Mes reikalaujame aukšto lygio profesionalumo ir drausmės, išsamių žinių apie automobilių pramonę bei patirties ir gilaus vietinių rinkų išmanymo.

Mainais į tai mūsų partneriai įgyja prieigą prie CDK Global produktų ir pasaulinio OEM kontaktų tinklo. Taip pat, mes nuolat keičiamės žiniomis, apimančiomis plataus spektro pramonės šakų temas, taip sukuriant abipusiškai naudingą ryšį apie produktų ir verslo žinių panaudojimą daugeliui skirtingų rinkų. Mes vykdome reguliarius partnerių susitikimus, skirtus klausimų sesijoms, mokymuisi iš savo įžvalgų ir besivystančių poreikių bei informacijos dalinimuisi apie pasišventimą „Partnernet“ programai.

Taigi, jei Jūs nusprendėte dirbti kartu su mūsų partneriais, garantuojame dvigubą naudą: partnerių vietinės rinkos išmanymą bei CDK Global – lyderiaujančio automobilių pardavimo kompanijų verslo procesų valdymo tiekėjo - kompetencijas apie automobilių pramonės šaką. CDK Global siekia užtikrinti, jog Jūsų investicijos suteiks Jums galimybę klestėti ilguoju laikotarpiu.